Áruösszekészítő Raktáros Munkatársat keresünk (Törökbálint)

A hirdetés már lejárt!

Áruösszekészítő Raktáros Munkatársat keresünk

Feladatok

  • Komissiózás (áru összekészítése kézi adatgyűjtő segítségével)
  • Raktározási, anyagmozgatási, előkészítési munkák
  • Raktári rend betartása

Elvárások

  • Érvényes, új típusú targoncavezetői jogosítvány (+OKJ bizonyítvány)
  • Vonalkód olvasó / adatgyűjtő felhasználói szintű ismerete
  • Raktározás-logisztika területén szerzett tapasztalat
  • Gyors, megbízható, pontos munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Pozitív hozzáállás
  • Önálló munkavégzés
  • Középfokú végzettség

Előnyök

  • „B” kategóriás jogosítvány
  • SAP ismerete

Amit kínálunk

  • Azonnali munkakezdés
  • Főállású munkakör
  • Kiemelkedő jövedelem
  • Egy műszakos munkarend, H-P: 7:30-16:00
  • Stabil állás egy jól működő és folyamatosan fejlődő cégnél

Leírás

Iskolaszerek, iskolai papíráruk, képeslapok, dísztasakok gyártásával és forgalmazásával foglalkozó cég keresi új ÁRUÖSSZEKÉSZÍTŐ RAKTÁROS munkatársát azonnali kezdéssel.

Munkavégzés helye

Törökbálint

Törökbálint