Áruszállító (Budapest)

The Fishmarket Kft.

Cégünk már másfél évtizede piacvezető a hazai friss halászati termékek importja, feldolgozása és nagykereskedelme területén. Budaörsi telephelyünkre a hét 5 napján érkezik friss és fagyasztott áru a világ minden pontjáról. Magas szintű szolgáltatást kínálva szolgáljuk ki a hazai csúcsgasztronómia szereplőit és egyes élelmiszerkereskedelmi láncokat.

Munkatársat keresünk

Áruszállító

pozícióba.

Feladatok

Áruszállító munkatársaink a naponta többször kézhez kapott dokumentumok alapján felpakolják telephelyünkön a kiszállítandó friss haltermékeket. 3,5 tonnás hűtőteherautókkal az élelmiszer-higiéniai követelmények szigorú betartása mellett a megadott címekre szállítják az árut, ahol tételesen átadják a leszállított rendeléseket, kezelik az okmányokat, esetlegesen a készpénzes fizetéseket. Udvarias, kedves áruszállítás minden éttermi, szállodai és áruházas címre.

Elvárások

Leendő munkatársunk cégünket fogja képviselni minden prémium, első osztályú étterem főszakácsa és áruátvevője előtt, így az ápolt, igényes megjelenés alapkövetelmény, ahogyan az udvarias, kellemes jellem.

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Előnyök

  • Prémium élelmiszeripari termékek kiszállításával szerzett tapasztalat.
  • Udvarias, pozitív, kedves személyiség.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Remek, dinamikusan fejlődő csapat
  • Utazási hozzájárulás
  • Napi egyszeri meleg étkezés Mobiltelefon

Munkavégzés helye

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Ha felkeltettük érdeklődésedet, küldd el fényképes önéletrajzod!

Budapest