Áruszállító/rakodó (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Az ECO-REAL Kft. hulladékok előkezelésével foglalkozik és

áruszállító/rakodó

pozícióba munkatárs jelentkezését várja.

Fő profilunk a kórházakból, gyógyszertárakból lejárt gyógyszerek, fogászatokról tűgyűjtőben elhasznált tűket, ládában különböző műanyagok, kannákban fénykép előhívő folyadék vagy laborokból laborvegyszer stb. gyűjtünk be és telephelyünkön előkezeljük, ha szükséges és az égetőbe szállítjuk ki őket megsemmisítésre.

Feladatok

  • Nem veszélyes és veszélyes hulladékok szállítása, rakodása
  • Menetlevél és szállítólevél vezetése
  • Hulladékok átvételénél mérlegelés

Elvárások

  • Legalább B kategória vezetői engedély
  • Megbízhatóság és precízió
  • Jó fizikai és állóképesség

Előnyök

  • ADR vizsga
  • Hulladékgazdálkodásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős, 100 %-ban bejelentett munkaviszony
  • Munkába járás támogatása autóval és tömegközlekedéssel is
  • Szép kártya cafeteria
  • Hétfőtől-Péntekig történő, egyműszakos munkarend
  • Szabad hétvégék, és ünnepnapok
  • Új munkatársaknak kezdő képzések, megfelelő betanítás biztosítása
  • Azonnali kezdési lehetőség!

Munkavégzés helye

1108 Budapest, Serpenyő utca 11.

Jelenkezését küldje el a "Jelenkezem az állásra" gombra kattintva . Az önéletrajz nélküli jelentkezőket sajnos nem tudjuk fogadni.

Budapest