Asset-Management gyakornok (Budapest)

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Asset-Management gyakornok

Feladatok:

Informatikai berendezések, és a munkavégzéshez szükséges eszközök készletgazdálkodási feladatait végzi Részt vesz a vállalat zavartalan működésének biztosításában Gondoskodik az eszközök üzembe helyezéséről Adminisztratív támogatást nyújt az Asset-Management területén Támogatja az eszközátvételt a szállítótól. Belső raktározási feladatokat végez Informatikai rendszereket  használ, riportokat, kimutatásokat készít Kezeli a bejelentett hibákat

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Elvárások:<br>
  •  <br>
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok, aktív hallgatói jogviszony Heti minimum 25 órás munkavégzés Jó kommunikációs készség Középfokú angol nyelvtudás Szükséges számítógépes ismeretek: Excel, Word, Outlook, PP Proaktivitás<br>
  • Az önálló és a csapatban történő munkavégzés is egyaránt fontos<br>
  • Jó szervezőkészség, rendszerezettség, csapatmunkára való képesség <br>
  •  <br>
  • Előny:<br>
  •  <br>
  • A szakirányú tanulmányok Tárgyalóképes nyelvtudás Multinacionális szolgáltató vállalatnál hasonló munkakörben szerzett tapasztalat B kategóriás jogosítvány (1-2 éves)
Budapest