Asset manager (Budapest)

Asset manager

Az Ön új cége:

Asset menedzsert keresünk az ország egyik vezető ingatlanfejlesztőjéhez Budapestre, 'A' kategóriás irodaházak portfólió kezelésére.

Az Ön új pozíciója

Az Asset manager a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:

  • Tulajdon kezelése a befektetetési preferenciák, célok és trendek figyelembevételével
  • A bérbeadási megállapodások folyamatos monitorozásával a bérbeadás segítése
  • Portfólió menedzsment
  • Befektetési tanácsadás, ellenőrzés
  • Egyeztet a  bérbeadási és üzemeltetési osztállyal, valamint az ügynökséggekkel
  • Együttműködés a projektmenedzsmentel, határidők betartatása
  • Általános ügyfélelégedettség fenntartása
  • költségvetés tervezésében való részvétel

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Felsőfokú végzettség
  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat (preferáltan irodaház)
  • Folyékony angol nyelvtudás

Mire számíthat partnerünktől?

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget kattintson a ’Jelentkezem’ gombra és küldje el nekünklegfrissebb szakmai önéletrajzát.

Budapest