Asszisztens/adminisztrátor (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

ASSZISZTENS/ADMINISZTRÁTOR ÁLLÁSAJÁNLAT

Érdekvédelmi szervezet és mellette működő ügyvédi iroda magas szintű angol nyelvtudással rendelkező kollégát keres asszisztensi/adminisztrátori munkakörbe.

Feladatok

  • Titkársági feladatok ellátása
  • Iktatási feladatok ellátása (levelek, számlák, szerződések), posta és küldemények kezelése, adminisztráció
  • Telefonhívások és e-mailek kezelése
  • Kollégák munkájának segítése
  • Bejövő/kimenő posta adminisztrációja (iktatás, scannelés)
  • Szerződések, iratok, dokumentumok nyilvántartása, archiválása
  • Irodai készletek nyilvántartása, rendelés előkészítése
  • Irodai rend fenntartása
  • Vendégek fogadása, kiszolgálása

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás (tárgyalóképes szóbeli és írásbeli nyelvhasználat)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel, Outlook)
  • Precizitás, logikus gondolkodás
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság

Előnyök

  • Jogi angol nyelvtudás
  • Jogi asszisztens gyakorlat és/vagy végzettsé

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű, 8 órás munkaviszony
  • Stabil háttér
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Versenyképes bérezés

A jelentkezéseket magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz csatolásával és bérigény megjelölésével várjuk.
Kapcsolattartó: Tasi Fruzsina – Dr. Horváth Gábor Ügyvédi Iroda

Budapest