Átvételi minőségellenőr munkatársat keresünk (Sóskút)

Átvételi minőségellenőr munkatársat keresünk

Feladatok

  • vásárolt és gyártott alkatrészek mintavételezése,
  • a minősítéshez szükséges mérések, vizsgálatok, illetve próbaszerelések elvégzése,
  • a minősítési tevékenység eredményeinek dokumentálása, számszerűsített visszacsatolása, adminisztrációja,
  • a nem megfelelő és reklamáció alatt levő alkatrészek nyomon követése,
  • koordináta mérőgéppel végzett geometriai mérések,

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség,
  • műszaki rajz olvasási és méréstechnikai ismeretek,
  • felhasználói szintű számítógép kezelői (MsOffice – preferáltan MS Excel) tudás,
  • igényesség,
  • precizitás, pontosság,
  • flexibilitás és önállóság,
  • megbízható, igényes és lelkiismeretes munkavégzés,
  • előnyt jelent: koordináta mérőgép alkatrész specifikus programozásban szerzett tapasztalat,

Amit kínálunk

  • egy saját piacán piacvezető termelő nagyvállalat biztos háttere,
  • egyműszakos normál munkarend (hétfőtől péntekig 6:00-14:30),
  • versenyképes juttatás,

Leírás

Megbízónk konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámiabetéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat. Sóskúti Ipari Parkban található gyáruk minőségirányítási területére keresünk munkatársat a fenti munkakörbe: Átvételi minőségellenőr

Munkavégzés helye

Sóskúti Ipari Park

Sóskút