Audiológus (Nyíregyháza)

Magyarország piacvezető hallókészülékek forgalmazásával foglalkozó partnerünk számára keresünk AUDIOLÓGUST

nyíregyházi hallásközpontjukba.

Audiológus

Feladatok

  • Hallásproblémák okainak felderítése, anamnézis felvétele
  • Magas szakmai színvonalú professzionális hallásvizsgálat elvégzése
  • Ügyfél problémáinak, igényeinek felmérése
  • Hallás rehabilitációjához szükséges megfelelő eszközök ajánlása és értékesítése
  • Részletes tájékoztatás a hallókészülékekről, előnyeiről, lehetőségeiről, napi használatuk ismertetése
  • Vizsgálati időpontok jegyzésének figyelemmel kísérése

Követelmények

  • audiológus szakasszisztens végzettség
  • kiváló kommunikációs készség
  • ügyfélközpontú és empatikus személyiség

Amit kínálunk

  • Megbízható, stabil munkahely piacvezető szereppel
  • Szakmai fejlődési lehetőség, színvonalas képzések
  • Motiváló juttatási csomag
  • Emberközpontú vállalati filozófia
  • Folyamatosan fejlődő technológiák alkalmazása
  • Professzionális eszközök és munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Nyíregyháza

Nyíregyháza