Audiológus szakasszisztens (Budapest)

Magyarország piacvezető hallókészülékek forgalmazásával foglalkozó partnerünk számára keresünk AUDIOLÓGUS SZAKASSZISZTENST/ HALLÁSGONDOZÓT budapesti hallásközpontjukba.

Audiológus szakasszisztens

Feladatok

Hallásproblémák okainak felderítése, anamnézis felvétele

Magas szakmai színvonalú professzionális hallásvizsgálat elvégzése

Ügyfél problémáinak, igényeinek felmérése

Hallás rehabilitációjához szükséges megfelelő eszközök ajánlása és értékesítése

Részletes tájékoztatás a hallókészülékekről, előnyeiről, lehetőségeiről, napi használatuk ismertetése

Vizsgálati időpontok jegyzésének figyelemmel kísérése

Követelmények

Preferáltan audiológus szakasszisztens képzettség vagy más egészségügyi végzettség

Ne ijedj meg az értékesítési feladatoktól

Empátia, türelem, ügyfélközpontúság

Fejlett kommunikációs készség

Amit kínálunk

Megbízható, stabil munkahely piacvezető szereppel

Szakmai fejlődési lehetőség, színvonalas képzések

Motiváló juttatási csomag

Emberközpontú vállalati filozófia

Folyamatosan fejlődő technológiák alkalmazása

Professzionális eszközök és munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest