Auditor (Budapest)

Partnerünk a világ legnagyobb könyvvizsgáló és üzleti tanácsadó cégeinek egyike.
Core Audit csapatukba keresünk új kollégákat, különböző szenioritású szintekre,
az alábbi pozícióba:

Auditor

Feladatok

  • A nemzetközi audit csapat tagjaként könyvvizsgálati teendőket látsz el;
  • A különböző iparági szektorokba tartozó ügyfeleket tanácsadóként támogatod majd;
  • A könyvvizsgálati projektek során hatékonyan koordinálod a veled együtt dolgozó csapatot, szervezed a feladataikat és mentorálod a junior kollégákat;
  • A kollégák mellett az ügyfelekkel is szorosan együttműködsz, rendszeresen tartod velük a kapcsolatot;
  • Elemzed az összegyűjtött adatokat és nyilvántartásokat, megtalálod és jelzed a hibákat, a pontatlanságokat és a fejlesztési lehetőségeket;
  • Különböző képzéseken szakmai képzéseken veszel részt.

Elvárások

  • Legalább 0,5 évet dolgoztál már könyvvizsgálóként;
  • Szóban és írásban egyaránt magabiztosan kommunikálsz magyarul és angolul;
  • Kiemelkedő MS Office felhasználói ismeretekkel rendelkezel;
  • A jövőben inkább a folyamat- és csapatszervezési, illetve koordinációs feladatokra fókuszálnál (pl. junior csapattagok koordinálása, mentorálása);
  • Szeretnél egy erős, összetartó szakmai közösség részévé válni, ahol fontos, hogy a legtöbbet hozhasd ki magadból;
  • A magas minőségű és pontos munkavégzés motivál téged;
  • Jó vagy problémák elemzésében és megoldásában, van szemed a részletekhez, és megfelelő numerikus készségekkel rendelkezel.

Budapest