Autó és kamionszerelőket keresünk azonnali belépéssel! (Dunaharaszti)

Autó és kamionszerelőket keresünk azonnali belépéssel!

Azonnali kezdéssel keresünk szereldei szerelőket Dunaharasztira!

Feladatok:

  • A szervizbe / szereldébe érkező járművek szakszerű javítása és szerelése, szerelvényezése
  • Az előírt dokumentációk szerinti fék és elektromos szerelés, szerelvényezés
  • szerelési és beépítési munkálatok, az előírt dokumentációk szerint
  • tetőszerkezet kiépítése
  • futómű szerelés
  • a jármű készre szerelése

Elvárások:

  • középfokú műszaki végzettség (gépszerelő, autószerelő, elektronikai szerelő, stb.)
  • hasonló munkakörben szerzett, min.1-2 éves szakmai tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • kulturált munkakörnyezet
  • stabil, megbízható munkahely
  • versenyképes órabér + mozgóbér + éves jutalom + cafeteria
  • bejárási lehetőség vállalati busszal

Dunaharaszti