Autófényező (Budapest)

Gyakorlattal rendelkező munkájára igényes autófényező munkatársakat keresünk.

Autófényező

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • fényezés előkészítésének teljes munkafolyamatával a gépjárművek magas színvonalú gyári minőségben történő fényezése
  • karosszéria ápolása, polírozása

A munkakör betöltéséhez alábbiak elvárásaink:

  • szakirányú végzettséget várunk Tőled és előny, ha van gyakorlati tapasztalatod a szakmában, ami által képes vagy az önálló, pontos munkavégzésre
  • valamint rendelkezz „B” kategóriás jogosítvánnyal

Amit kínálunk Neked:

  • stabil vállalati háttér és hosszútávú munkalehetőség
  • teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
  • teljesítmény alapján történő folyamatos bérnövekedés
  • többlet munkavégzésed esetén túlóra elszámolás
  • családias hangulatú légkör, humánus vezetés
  • tapasztalt, segítőkész munkatársak által biztosított támogatás
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • színvonalas, jól felszerelt, korszerű műhely

Pályázatodat a Jelentkezem az állásra gombra kattintással küldd el.

Budapest