Autóipari munkatárs (akár 2 műszakban) (Szolnok)

Autóipari munkatárs (akár 2 műszakban)

Leírás

Szolnoki székhelyű gyártó vállalat új kollégákat keres az alábbi pozíciókba:

  • Termelési operátor
  • Minőségellenőr
  • Festőüzemi operátor

Feladatok

  • Könnyen betanulható, és elsajátítható feladatok ellátása,
  • Gépek kezelése alapanyaggal töltése, kész termékek elszedése,
  • Alapanyag felhasználása.

Elvárások

  • Középfokú iskolai végzettség (előny),
  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat,
  • Precíz munkavégzés.

Amit kínálunk

  • Kereseti lehetőség már nettó 260.000 Forinttól!
  • Bónusz juttatás már a belépés napjától,
  • Cafeteria már a belépés napjától,
  • Akár azonnali kezdési lehetőséggel,
  • Kulturált munkakörnyezet,
  • Lojalitási bónusz,
  • Karrier lehetőség!

Ingyenes céges buszjáratok Szolnok + 40 km-es körzetéből.

Munkavégzés helye

Szolnok

Szolnok