Autóipari összeszerelő, Gépkezelő,raktáros (WHC015) (Győr)

Autóipari összeszerelő, Gépkezelő, raktáros (WHC015)

Multinacionális győri autóipari partnercégünk termelésének növekedése miatt az alábbi pozíciókba keresünk munkatársakat:

- Gépkezelő (8 órás 3 műszakos valamint 12 órás folyamatos műszakrend)

- raktáros (8 órás 2 műszak valamint 12 órás folyamatos műszakrend )

- összeszerelő operátor (8 órás; 3 illetve 2 műszak)

Feladatok:

  • Operátor pozíció esetén futóművek és hajtóművek összeszerelése, mezőgazdasági és építőipari nehézgépjárművek számára
  • Targoncavezető pozíció esetén raktári feladatok, anyagmozgatás és sorkiszolgáló feladatok ellátása
  • Gépkezelő pozíció esetén a munkadarabok gyártása és ellenőrzése műszaki rajz alapján

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Raktáros pozíció esetén OKJ targoncavezetői engedély (3324, 3312, 3313 típus)
  • Gépkezelő pozíció esetén műszaki rajz ismerete elvárás, fémipari végzettség szükséges
  • Tesztíráson, gyárlátogatáson való részvétel

Munkavégzés helye

Győr, Győr-Moson-Sopron megye

Győr