Automata szerelőüzemi gépbeállító műszerészt keresünk (Sóskút) (Sóskút)

A hirdetés már lejárt!

Automata szerelőüzemi gépbeállító műszerészt keresünk (Sóskút)

Feladatok

  • Automata minősítő automaták üzemvitelének biztosítása (átállás, javítás, megelőző karbantartási tevékenységek)
  • Egyszerűbb gépfejlesztések támogatása (pl. pneumatikus- mechanikus módosítások mérnökségi útmutatással)
  • Napi műszaki események pontos dokumentálása
  • Proaktív hozzáállás a gépmegbízhatóság- és a termelékenység fejlesztése érdekében

Elvárások

  • Releváns műszaki végzettség (Középfokú)
  • Automata gyártógép üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Vezérlések alapfokú ismerete
  • Analitikus gondolkodás a hatásos mechanikai beállításokhoz
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Előnyök

  • Elvégzett pneumatika tanfolyam
  • Fanuc robotok alapszintű kezelésének készsége

Amit kínálunk

  • Kategóriabesorolás szerinti bruttó alapbér + műszak- és túlórapótlékok
  • Jelenléti juttatás
  • Munkába járás támogatása (100% bérlettámogatás vagy céges buszjáratok)
  • Munkatárs ajánlási program: nettó 200.000 Ft
  • Béren kívüli juttatás
  • Hosszútávú, stabil bejelentett állás

Leírás

Megbízónk konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámiabetéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat. Megnövekedett megrendelésállomány miatti létszámbővítés kapcsán: Szaniter termék összeszerelő terület automata gépeinek üzemeltetését, megelőző karbantartását végző gépbeállító csapatba, munkatársat keresünk. Automata szerelőüzemi gépbeállító műszerész

Munkavégzés helye

Sóskút

Sóskút