Automatizálási gyakornok (Karbantartás) (Miskolc)

Mind-Diák Szövetkezet

A Sanofi nemzetközi vállalatként vezető szerepet tölt be az élettudományok terén. A magyarországi Sanofi évszázados hagyományaira és nemzetközi hátterére építve, közel 2000 munkatársával elkötelezetten dolgozik a magyar emberek egészségéért.

Automatizálási gyakornok (Karbantartás)

Feladatok

  • SAP rendszerből kimutatások készítése
  • Automatizálási feladatok ellátásának segítése
  • Folyamatok feltérképezése után, fejlesztési alternatívák kidolgozása

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony, tanulmányok villamosmérnök/automatizálás területen
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Precíz, lelkiismeretes, a minőségbiztosítás iránt érdeklődő pályázók jelentkezését várjuk
  • Access, SQL ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • SAP ismerete

Munkaidő

  • Minimum 20 óra/hét, legalább 1 év időtartamra

Amit kínálunk

  • Bérezés: bruttó 2200 Ft/óra
  • Amíg nem vagy még 25 éves szja-mentességre lehetsz jogosult, így a bruttó béred, egyben nettó béred is lesz az adómentesség határáig
  • Fizetett szabadság lehetősége
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Rugalmas munkavégzés, fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú diákmunka

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc