Automatizálási mérnök (Göd)

Piacvezető kreatív technológiai fejlesztésekkel foglalkozó megbízónk részére az elektromos autók akkumulátorainak gyártása céljából keresünk Automatizálási mérnököt gödi lokációjú munkavégzéssel akár azonnali kezdéssel.

Automatizálási mérnök

Feladatok

  • Új gyártóeszközök átvételében, beüzemelésében és üzemeltetésében való részvétel
  • A meglévő berendezések felügyelete, fejlesztése automatizálási szempontból
  • A berendezések hatékonyságának, rendelkezésre állásának növelése
  • Vizuális ellenőrző rendszerek üzemeltetése, beállítása
  • Robotok, szervók paraméterezése, PLC-k programozása
  • Karbantartási munkák támogatása, ellenőrzése
  • Automatizálással összefüggő hibák feltárása, javítása

Követelmények

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (villamosmérnök / automatizálási mérnök / mechatronikai mérnök)
  • Kommunikációs szintű angolnyelv tudás
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk

Előny:

  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Mitshubishi PLC ismerete
  • Néhány éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Ipari vizuális rendszerek ismerete
  • Maximo, SAP ismeretek
  • Pneumatikus (preferable SMC ) és hidraulikus rendszerek alapvető ismerete, hibakeresés karbantartási ismeretek
  • Magabiztos PC ismeret (Windows Office, AutoCAD, fejlesztő rendszerek)

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatás és egyéb bónuszok
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér
  • Modern munkakörnyezet
  • Bejárás támogatása / ingyenes vállalati járatok

Munkavégzés helye

Göd

Göd