Automatizálási technikus (Zalaegerszeg)

A hirdetés már lejárt!

Automatizálási technikus

Leírás

Zalaegerszegi partnercégünk részére keresünk új munkatársakat technikusi végzettséggel!

Feladatok

  • Automata berendezések tervszerű megelőző karbantartása, a meghibásodott egységek javítása
  • Folyamatos és zökkenőmentes gyártás biztosítása a berendezésen
  • A gépekhez tartozó karbantartási- és technológiai dokumentációk pontos vezetése
  • A felmerülő műszaki és minőségi problémák azonnali megoldása
  • Folyamatos kapcsolattartás a termelési műszakvezetővel
  • A gyártósorért felelős mérnök utasításainak pontos végrehajtása
  • ISO szabványok, belső utasítások előírásainak betartása

Elvárások
  • Középfokú műszaki végzettség (preferált: gépésztechnikus, mechatronikai technikus, elektrotechnikus)
  • 4 műszakos munkarend vállalása
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk
  • Alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, havi bónusz
  • Professzionális, modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó hangulatú és összatartó csapat

Önéletrajzokat a [email protected] e-mail címre várjuk!

Munkavégzés helye

Zalaegerszeg