AUTOMATIZÁLÁSI VEZETŐ (Győr-Moson-Sopron megye)

AUTOMATIZÁLÁSI VEZETŐ

Válsághelyzetben is növekedni képes műszaki szolgáltató partnerünk részére keresünk munkatársat

AUTOMATIZÁLÁSI VEZETŐ (16-2023) pozícióba.

Feladatok

  • Nagyszabású - nemzetközi együttműködés keretében megvalósuló - automatizálási projektek vezetése,
  • Az automatizálási csapat (kb. 10-15 fő) hatékony irányítása,
  • A beosztottak (PLC programozók, robotprogramozók) mentorálása, fejlesztése,
  • Költségvetési és időbeli tervek készítése, betartása és betartatása,
  • A gyártóberendezések üzembehelyezésének és felprogramozásának szakmai felügyelete,
  • A karbantartás és hibaelhárítás felügyelete.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (előny: villamosmérnök, automatizálási mérnök),
  • Automatizálás területén szerzett többéves vezetői és / vagy projektvezetői tapasztalat,
  • Az autóipari háttér előnyt jelent,
  • Aktív, jó angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő jövedelem és juttatási csomag,
  • Vállalati gépjármű,
  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye

Győr-Moson-Sopron megye