Autószerelő (Budapest)

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése keres

AUTÓSZERELŐT

Vidéki jelentkezőknek különálló lakhatást biztosítunk,

akár családoknak is!

Feladatok

  • Gépjárművek szerelése, karbantartása
  • Üzemeltetéséhez szükséges elektromos és mechanikus rendszerek tervszerű megelőző karbantartása
  • Egyéb, a karbantartási tervben meghatározott feladatok elvégzése

Elvárások

  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Precíz, pontos, önálló, felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés
  • Kedvezményes dolgozói vásárlás
  • Változatos feladatok
  • Magas színvonalú technikai háttér biztosítása
  • Stabil vállalati háttér
  • Munkavégzés helye: Budapest III. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje önéletrajzát.

Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük!

Budapest