Autószerelő (Gödöllő)

A Békési-Fót Kft már több mint 26 éve a Renault márkahálózat képviselője. Csatlakozz te is!

Autószerelő

Feladatok

Renault és Dacia gépkocsik szervízelése, javítása és karbantartása a gyártó által meghatározott követelményeknek megfelelően.

Elvárások

  • Autószerelői végzettség,
  • min. 3 éves gyakorlat
  • B kat. jogosítvány

Előnyök

  • Típusismeret,
  • Környékbeli lakóhely

Amit kínálunk

  • Stabil háttér.
  • Magas kereseti lehetőség, a technológiai továbbképzések által magasabb szakmai minősítés megszerzése.
  • Munkaidő: 7.30-16 óráig.
  • Hétvégék szabadok.

Munkavégzés helye

Gödöllő, Dózsa György út 164 (M3 lehajtó)

Önéletrajz elküldésével. Telefonos egyeztetés. Próbaidő: 2 munkanap

Bővebb információ telefonon: Nargangné Békési Szilvia +36 20 977 0310

Gödöllő