Autószerelő (Székesfehérvár)

A BMW Group márkakereskedői hálózatának tagjaként az általunk nyújtott szakértelem és prémium minőség garantálja ügyfeleink számára a vezetés élményét. A Rack Autó Kft. a BMW márka egyik meghatározó, hivatalos márkakereskedője Magyarországon, két telephelyen Budaörsön és Székesfehérváron várja ügyfeleit. Csapatunk támogatására képzett és motivált munkatársat keresünk székesfehérvári márkakereskedésünkbe azonnali kezdéssel.

Autószerelő

Feladatok

  • BMW gépkocsik szervizelése
  • Garanciális és garancián túli javítások elvégzése
  • Gépkocsik műszaki vizsgára való felkészítése
  • Jármű-diagnosztika
  • Munkaterület és az eszközök, berendezések állagmegóvása, tisztán- és karbantartása

Elvárások

  • Autószerelői végzettség
  • Felhasználói szintű számítás-technikai ismeret
  • „B” kategóriás vezetői engedély
  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés
  • Jó problémafelismerő és – megoldó képesség
  • Felelősségvállalás, önállóság, ügyfélbarát hozzáállás

Előnyök

  • BMW márka- és típusismeret
  • Fenti márka szervizelésében szerzett tapasztalat, de szakirányú végzettségű pályakezdő kollégáknak is várjuk a jelentkezését!

Amit kínálunk

  • Versenyképes, bejelentett bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Magasan felszerelt szerviz, kiváló munkakörülmények
  • Nemzetközi hátterű cég nyújtotta stabil munkahely

Munkavégzés helye

8000 Székesfehérvár, Szent Flórián krt. 6.

Székesfehérvár