Autószerelő (Budapest)

Együtt, közösen a mindig mosollyal távozó elégedett ügyfélért!

A magyar tulajdonú, közel 330 főt foglalkoztató, stabil háttérrel rendelkező Ivanics Csoport a Ford, Hyundai és Volvo gépjárművek, valamint Kawasaki, Indián és Yamaha motorkerékpár márkák értékesítésének tekintetében előkelő helyet foglal el Magyarországon. Tevékenysége az értékesítés mellett a fent említett és további márkákhoz kapcsolódó szolgáltatásokkal egészül ki.

Budapesti márkaszervizünkbe

Autószerelő

munkakörbe keressük leendő munkatársunkat.

Feladataid lesznek:

  • Gépjárművek javítása, időszakos szervizelés elvégzése, gépjárművek felülvizsgálata
  • Gépjárművek műszaki vizsgára történő felkészítése, állapotfelmérés
  • Jármű-diagnosztika elvégzése
  • Javításhoz és karbantartáshoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Téged keresünk, ha

  • van szakirányú végzettséged
  • többéves szakirányú tapasztalatod
  • szorgalmas vagy és becsületes
  • önálló, precíz vagy a munkádban
  • jól bírod a terhelést

Előnyt jelent, ha

  • rendelkezel autótechnikus végzettséggel
  • van kishaszon gépjármű javításában szerzett gyakorlatod

Mire számíthatsz nálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú, stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség
  • kulturált, tiszta, barátságos munkakörnyezet
  • jó munkahelyi légkör

További praktikus információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület
  • Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, önéletrajzát bérigény megjelölésével a lenti "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva várjuk. Az Ivanics Csoport Toborzási Adatkezelési tájékoztatója weboldalunk karrier oldalán tekinthető meg.

Budapest