Autószerelő / autóvillamossági műszerész (Dorog)

Márka független autójavító műhely megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Autószerelő / autóvillamossági műszerész

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség,
  • Precíz munkavégzés, kreativitás, elkötelezettség, hajlam a fejlődésre,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

  • Szakmai tapasztalat, önálló munkavégzés

Feladatok:

  • Ügyfelek fogadása, ügyféligények felmérése,
  • Autószerelő és autóelektronikai munkák elvégzése,
  • Elvégzett javítások minőségének ellenőrzése, gépkocsi átadása,
  • A munkabiztonsági követelmények betartása,
  • A munkaterületen a rend és a tisztaság fenntartása,

, Megbízóról:,

Márka független autójavító műhely 30 éves múltra tekint vissza., Az általános autószerelő és autóvillamossági javítások mellett különleges hibák felderítésére és javítására kapnak megbízásokat más szervizektől is., Lépést tartanak a technika fejlődésével., A szakmai felkészültség és az állandón frissülő műszerpark biztosítja a precíz munkavégzést., Családi hangulatban, egymást segítve és kiegészítve folyik a munka.

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Biztos munkahely,
  • Tanulási lehetőség, képzések,
  • Családi környezet

Munkavégzés helye:

Dorog

Dorog