Autószerelő, autóvillamossági szerelő (Gödöllő)

Fót

26 éve működő Renault és Dacia márkaszervízünkbe keresünk

Autószerelő, autóvillamossági szerelő

Könnyen megközelíthető műhelyünk hosszútávú munkavégzésre ad lehetőséget, kimagasló bérezéssel!

Feladatok

  • Renault és Dacia Gépjárművek javítása, szervizelése, karbantartása
  • Diagnosztikai munkák
  • A megrendelt munkák megfelelő minőségben történő elvégzése, átvizsgálása
  • A javítások szakszerű elvégzése, a gyártómű által elvárt, javítási kézikönyvben előírt utasítások szerint
  • Műhelyrend illetve műhely tisztaságának fenntartása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzés

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Terhelhetőség

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely
  • A szegmensek és a régión belül is kimagasló kereseti lehetőség (alapbér + jutalék)
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Útiköltség hozzájárulás

Munkavégzés helye

Gödöllő, Fót

Küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Gödöllő