Autóvillamossági szerelő (Fót)

A hirdetés már lejárt!

26 éve működő Renault és Dacia márkaszervizünkbe keresünk autószerelőt és autóvillamossági szerelőt. Könnyen megközelíthető műhelyünk hosszútávú munkavégzésre ad lehetőséget, kimagasló bérezéssel!

Autóvillamossági szerelő

Feladatok

  • Renault és Dacia Gépjárművek javítása, szervizelése, karbantartása
  • Diagnosztikai munkák
  • A megrendelt munkák megfelelő minőségben történő elvégzése, átvizsgálása
  • A javítások szakszerű elvégzése, a gyártómű által elvárt, javítási kézikönyvben előírt utasítások szerint
  • Műhelyrend illetve műhely tisztaságának fenntartása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzés

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Terhelhetőség

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely
  • Versenyképes fizetés
  • A szegmensen és a régión belül is kimagasló kereseti lehetőség (alapbér + jutalék)
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Útiköltség hozzájárulás

Munkavégzés helye

  • Autószerelő: 2100 Gödöllő, Dózsa György út 164. (M3 lehajtóval szemben)
  • Autóvillamossági szerelő: 2151 Fót, Móricz Zsigmond u. 41.

Fót