Azonnali kezdéssel keresünk Győrbe gépbeállító munkatársakat! (Győr)

Munkaköri feladatok:

  • a munkaterületek tisztántartása (5S betartása);
  • napi meghatározott dokumentációk kitöltése és megfelelő helyre való eljuttatása
  • gépek beállítása
  • gyártásközi ellenőrzések elvégzése dokumentációja
  • tervezett és ad hoc/ sürgősségi karbantartások elvégzése
  • épületkarbantartások szervezése
  • árumozgatással kapcsolatos feladatok (ki- és betárolás)
  • megrendelések összekészítése (komissiózás)
  • raklapok megfelelő sorrendbe rendezése a kiszállításhoz (rakatképzés)
  • megrendelések mennyiségi és minőségi ellenőrzése (revideálás)
  • göngyöleg kezelése (raklapok átadás- átvétele)
  • pontos áruraktározás
  • anyagfogyást, kiszállítási csúszásokat köteles jelenteni a felettesének
  • dokumentációk kezelése
  • munka és tűzvédelmi, higiéniás és minőségügyi szabályok betartása

Elvárás: Középfokú végzettség

Előny:

  • targoncavezető jogosítvány
  • szakmunkás végzettség
  • dobozgyártásban szerzett tapasztalat vagy nyomdaiparban szerzett tapasztalat

Bérezés: 1500-1800 ft-os nettó órabér

Jelentkezni telefonon: +36 70 772 2175

Munkabér

  • bruttó  400 000 - 450 000  Ft  / hó
Győr