B2C Online Marketing Vezető (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Dinamikusan fejlődő e-kereskedelmi cég, fiatal, kreatív csapattal az étrend-kiegészítők szegmensben. Online webáruháza tudatosan válogatott termékeket értékesít és kiemelkedő vásárlói kapcsolattartással, illetve szakértelemmel is büszkélkedhet.

Étrend-kiegészítőket, reform élelmiszereket és natur kozmetikumokat forgalmazó webáruházunk kiemelt bérezési lehetőség mellett keres:

 B2C ONLINE MARKETING VEZETŐT

FELADATOK

  • Facebook, Instagram és Google Ads hirdetési stratégiák
  • Munkafolyamatok összehangolása, optimalizálása, koordinálása
  • Statisztikák, kiértékelések közösen a kollégákkal
  • Hetente egyszer közös egyeztetés a vezetőséggel

ELVÁRÁSOK

  • Releváns, minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • Naprakész ismeretek közösségi média hirdetésekben (Instagram, Google Ads, Youtube)
  • Vezetői attitűd és kommunikáció
  • Analitikus gondolkodás, proaktív, sikerorientált szemlélet

ELŐNY

  • Étrend-kiegészítők szegmens ismerete
  • Felsőfokú, szakirányú végzettség

AMIT KÍNÁLUNK

  • Kiemelt kereseti lehetőség
  • Dolgozói üzletrész
  • Kreatív, jó hangulatú kollektíva

JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA: Önéletrajzzal és referenciákkal, a fizetés igény megadásával, illetve a pozíció feltüntetésével a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Budapest