„b” kategóriás gépjárművezető (Szigetszentmiklós)

„b” kategóriás gépjárművezető

Budapesti telephelyű cég keres B kategóriájú jogosítvánnyal rendelkező sofőrt céges gépjárműre.

Munkakörülmények:

  • Elsősorban futár tapasztalattal rendelkezők jelentkezését várjuk, nem kamion sofőr jelentkezését.
  • Nem disztribútoros terítő állás, a szállítás a cég fix raktárai között zajlik, Szigetszentmiklós és Budapest között.
  • Kézzel pakolás kötelező.

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány,
  • minimum 3 év tapasztalat.

Fizetés:

  • 350000 - 400000 HUF/havonta

Munkavégzés típusa, munkaidő:

  • Munkavégzés típusa: Teljes munkaidő
  • Munkaidő: egyműszakos, fix munkaidő naponta

Munkavégzés helye:

Szigetszentmiklós, Pest

Jelentkezni önéletrajzzal lehet!

Szigetszentmiklós