Back-office munkatárs (Budapest)

Cégünk gördülékeny működéséhez keresünk háttérirodai munkatársat.

Cégünk társaságok és szervezetek dokumentumainak körforgását valamint feldolgozását végző technológiák forgalmazásával és karbantartásával foglalkozik.

Új kollégát keresünk, aki asszisztensként erősítené meglévő csapatunkat.

Bővebben arról, miben számítunk majd rád:

  • Kapcsolattartás társosztályokkal, és a cég könyvelőjével
  • Ügyfelekkel való kommunikáció
  • Bejövő számlák rendszerezése és iktatása
  • Kimenő számlák elkészítése és iktatása
  • Szerződések rögzítése CRM rendszerben
  • Árajánlatok készítése és nyomonkövetése
  • Évközi és évvégi leltárban való segédkezés
  • Kintlévőség kezelés
  • Riportok készítése a vezetőség számára

Fontos, hogy:

  • Rendelkezz minimum középfokú végzettséggel
  • Legyen jó kommunikációs és szervező készséged
  • Rendelkezz hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal

Örülünk, ha

  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel
  • Van aktív angol nyelvtudásod
  • Magabiztos számítógépes ismereteid
  • Van tapasztalatod Kulcs-Soft számlázó program használatában

Amit kínálunk

  • Családias légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Alapfizetésen kívüli juttatások
  • Nemzetközi csapat

Munkavégzés helye

  • 1047 Budapest, Baross utca

Budapest