Bankfióki gyakornok (Nagykanizsa)

Mind-Diák Szövetkezet

Az MBH Bank Nyrt. Magyarország egyik vezető bankja. Stabil, hazai bank, az ország legnagyobb fiókhálózatával. A jelen fúziója a jövőd lehetősége. Ragadd meg a lehetőséget, hogy egyedülálló szakmai tapasztalatot tudj szerezni az ország legnagyobb banki transzformációs folyamat gyakornokaként, belátást nyerve a pénzügyi világ rejtelmeibe. Légy részese Te is a változásnak, kezdd el velünk karriered és érd el céljaidat a közel 350 fős gyakornoki programunk tagjaként!

Bankfióki gyakornok

Feladatok

  • Meglévő ügyfélkör magas színvonalú kiszolgálása
  • Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció ellátása
  • Főállású kollégák mindennapi munkájának támogatása
  • Lakossági és vállalati számladossziék kezelése
  • Digitalizációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy 25 év alatti passzív hallgatói jogviszony
  • Gazdasági területen folytatott felsőfokú tanulmányok
  • Betöltött 18. életév
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód

Munkaidő

  • Heti minimum 20 óra vállalása
  • Hétfőtől-péntekig irodai munkarendben
  • Preferáltan egy, de legalább fél éves gyakorlatot keresel
  • Hosszú távú diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó 2000 Ft/óra diákbér
  • Ha még nem töltötted be a 25. életévedet, szja-mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred megegyezik a bruttóval
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Munkavégzés helye

Nagykanizsa és környéke

Nagykanizsa