Banki és biztosítói értékesítési tanácsadó (Magyarország)

Tapolca, Hajdú-Bihar megye és vonzáskörzete

Biztos osztrák háttérrel rendelkező, független pénzügyi tanácsadással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Banki és biztosítói értékesítési tanácsadó

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség vagy független hatósági vizsga,
  • A banki tevékenységhez szakmai felsőfokú végzettség vagy pénzügyi hatósági vizsga,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • Vállalkozói ambíció

Előnyt jelent:

  • Értékesítésben szerzett szakmai tapasztalat

Feladatok:

  • Új ügyfélkapcsolatok kiépítése,
  • Meglévő ügyfelek kiszolgálása,
  • Cégek és magánszemélyek részére pénzügyi tervezés elkészítése,
  • Hitelekkel és számlákkal kapcsolatos ügyintézés,

, Megbízóról:,

Biztos osztrák háttérrel rendelkező, független pénzügyi tanácsadással foglalkozó cég., Meghatározó pénzintézetekkel és biztosítókkal áll kapcsolatban. Teljes körű pénzügyi tervezést, nyújt az ügyfeleinek. A dinamikusan fejlődő debreceni irodájukba keresnek 3 fő új munkatársat fő vagy mellékállásban.

Amit kínálunk:

  • A szakmában kiemelkedően magas támogatás a kezdőknek,
  • Egyéni karrier lehetősége,
  • Ingyenes szakmai képzések,
  • Ingyenes irodai és informatikai háttér,
  • Kedvező tarifájú telefoncsomag, Igény szerint mentori segítség az elinduláshoz,
  • Szakmai elismerések, jutalomutak