Banki pályakezdő program (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Az UniCredit Bank Magyarországon kedvező feltételek mellett kínál átfogó, rugalmas pénzügyi termékeket és szolgáltatásokat magánszemélyeknek, kis- és középvállalkozásoknak és nagyvállalatoknak egyaránt. Mentorok segítségével, támogató környezetben fogod a tudást elsajátítani, a többi gyakornok társad, kollégád pedig inspirálni és támogatni fog téged a fejlődésben.

Banki pályakezdő program

Feladatok

  • a bank termékeinek és szolgáltatásainak megismerése, az információk készségszintű használata
  • a telefonon, e-mailben érdeklődő ügyfelek igényeinek teljes körű kiszolgálása
  • számlainformáció kéréssel, kapcsolatos tájékoztatás

Elvárások

  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • tanulmányok 1 éven belül történő befejezése
  • középszintű angol nyelvtudás
  • magabiztos MS Office ismeretek (Excel, Word)

Amit kínálunk

  • 1450 Ft/óra bruttó órabér
  • megszerezheted nálunk szakmai gyakorlatodat
  • segítséget nyújtunk releváns szakdolgozatod elkészítésében, akár külsős konzulensként
  • a program végén állásajánlatot is kaphatsz
  • hosszú távú diákmunka

Munkaidő

  • hétfőtől péntekig, 8.00 és 17:00 között
  • heti minimum 30 óra vállalása
  • előre egyeztetett havi beosztás, rugalmas munkaidőben

Előnyök

  • heti 40 óra vállalása
  • gazdasági területen folytatott tanulmányok
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Budapest