Banki Termékértékesítő (Győr-Moson-Sopron megye)

Prohumán

Pénzügyi és biztosítási területekre keresünk

munkatársat

Banki Termékértékesítő

Feladatok

  • Tájékoztatás a termékekről és szolgáltatásakról
  • Ajánlatkészítés és szerződéskötés
  • Ügyfél kapcsolatokat építése és ápolása
  • Heti riportokat készítése

Elvárások

  • Érettségi
  • Felhasználó színtű számítógépes ismert
  • Magas szintű kommunikáció

Előnyök

  • Van már tapasztalatod értékesítési területen
  • Felsőfokú, vagy közgazdász végzettséggel rendelkezel
  • Bármilyen banki vagy pénzügyi szakképesítésed van
  • Szolgáltatást közvetítő hatósági vizsgád van

Amit kínálunk

  • Hosszú távi, biztos munkalehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Bejárási támogatás

Munkavégzés helye

Győr-Moson-Sopron megye

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán