Barista (Budapest)

Szívesen dolgozna exkluzív, nemzetközi környezetben?
Csatlakozzon hozzánk!

A Magyar Lapterjesztő Zrt. a Liszt Ferenc repülőtéri
Skycourt terminálon üzemeltetett, kiváló elhelyezkedésű, vonzó megjelenésű,
nagy forgalmú Costa Coffee-ba keresünk főállású kollégát

Barista

munkakörbe.

Amit kérünk:

  • magas színvonalú, a Costa standard szerinti kiszolgálás biztosítása a nemzetközi utazóközönség számára
  • az üzlet tisztán- és rendezetten tartásának felügyelete

Elvárások:

  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Pozitív energikus egyéniség
  • Kedves, barátságos személyiség
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, munkavállalói státusz
  • Elismert, nagy múltú, megbízható vállalati háttér
  • Havi fix alapbér + bónusz; az elérhető bruttó bér 425.000/hó
  • műszak és hétvégi pótlék, túlóra elszámolás
  • műszakvezetői pótlék
  • BKK bérlet és nettó 8000 Ft havi béren kívüli juttatás, balesetbiztosítás
  • távolsági bérlet értékének 100%-os térítése vagy gépkocsi költségtérítés 15 Ft/km/munkanap
  • hajnali munkakezdés esetén taxi biztosítás
  • munkaruha és -cipő biztosítása
  • képzési lehetőség – Costa standard megismerésének lehetősége
  • Céges rendezvényeken és fotó, rajzpályázaton való részvétel lehetősége, év végi juttatás, dolgozói ajándékok, jubileumi javadalmazás

Munkaidő:

  • több műszakos munkarendben, megállapodás szerint

Várjuk jelentkezését a munkakör megjelölésével!

Budapest