BÁROS (Budapest)

Álláslehetőség az Expo Congress Hotelben ****

BÁROS

Feladatok

  • Vendégek köszöntése, rendelésfelvétel
  • Különböző koktélok, borok, italok ismerete és színvonalas kiszolgálása
  • Kassza kezelése, számla elkészítése
  • Az italkészítéshez szükséges berendezések, gépek rendeltetésszerű használata és tisztántartása

Elvárások

  • Minimum 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Vendégközpontú hozzáállás
  • Kellemes megjelenés
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Precíz munkavégzés, terhelhetőség

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés, műszak- és bérpótlékban való részesedés
  • Szervizdíj
  • Partnercégeknél igénybe vehető dolgozói kedvezmények

Munkavégzés helye

Expo Congress Hotel**** 1101 Budapest, Expo tér 2.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk önéletrajzát.

Budapest