Battery test engineer (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk motorok (belsőégésű, hibrid, elektromos), elektromos hajtásláncok és akkumulátorok fejlesztésével foglalkozik főleg autóipari partnerei számára. Ezen túl részt vesznek a termékek szimulációs, tesztelési és kalibrációs folyamataiban is egyaránt. Az általuk fejlesztett termékekkel személyautókban, kamionokban és önvezető autókban is találkozhatunk. Számukra keresünk battery test engineert.

Battery test engineer

Feladatok

  • Nagyfeszültségű akkumulátorok tesztelésének tervezése, előkészítése és ellenőrzése tesztpadi környezetben;
  • Tesztek készítése meglévő szabályozások (pl. ECE R100, GTR20), normák (pl. ISO 12405) valamint műszaki szabványok (pl. LV123, LV124) alapján;
  • A futó projektek folyamatos felügyelete, adatok kiértékelése, az ezekhez szükséges metódusok és eszközök kialakítása;
  • Adott esetben műszaki kérdésekben az ügyféllel való kapcsolattartás;
  • Jelentések készítése, az ügyfél által elvárt adatok prezentálása.

Követelmények

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • Gépészmérnök, mechatronikai mérnök vagy ezekkel egyenértékű végzettséggel;
  • A hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal;
  • Kiváló angol nyelvtudással, mind szóban és írásban;
  • MS Office alkalmazások használatában szerzett tapasztalattal (Word, Excel, MS Project, PowerPoint);
  • Kiváló kommunikációs készséggel, nagyfokú kezdeményezőkészséggel, határozottsággal, valamint rugalmassággal, elkötelezettséggel és lelkesedéssel, csapatban való együttműködés képességével.

Amit kínálunk

Amit a partnerünk kínál:

  • Magánegészségügyi ellátás, balesetbiztosítás, gyümölcsnap;
  • Rugalmas munkaidő, otthoni munkavégzés lehetősége;
  • Munkába járás költségtérítése, Telekocsi bónusz;
  • Mentor program, nyelvtanfolyamok, szakmai tréningek;
  • Relax- és fitness szoba;
  • Kávézó és étterem az iroda épületében;
  • Shuttle buszok biztosítása Budapestről Érdre és vissza.

Munkavégzés helye

Érd

Budapest