Beágyazott C szoftverfejlesztő (Budapest)

#környezetvédelem, #Cprogramozás, #vezérléstechnika, #szenzorfejlesztés, #optikaifelismerés

Környezetvédelmi cégként italdoboz visszaváltó automata hálózatot üzemeltetünk több mint 10 éve. Automatáink Belgiumtól Romániáig több országban vannak jelen, Magyarországon teljes logisztikai és üzemeltetési hátteret biztosítunk.

Gépfejlesztő csapatunkba új kollégát keresünk.

Bővebben arról, miben számítunk majd rád:

  • Szoftverkövetelmények, rendszertervek készítése.
  • Hardverközeli programok fejlesztése C programozási nyelven, egyéni, és csapatmunkában egyaránt.
  • Szoftvertesztelés.

Fontos, hogy:

  • Rendelkezz minimum középfokú végzettséggel
  • Érdekeljenek az új technológiák, akár azok, amikhez tanulnod is kell még
  • Írj és olvass angolul, a technikai dokumentációkban angolul is eligazodj
  • Ne riadj vissza a műhely jellegű munkakörnyezettől.

Örülünk, ha

  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel
  • Legalább 3 év C programozási gyakorlattal rendelkezel (beágyazott környezetben)
  • Van hardver tervezésben szerzett tapasztalatod
  • Van digitális képfeldolgozás területén szerzett tapasztalatod
  • Ismered a hardverközeli programozáshoz szükséges analóg, és digitális hardvereket
  • Ismered a fejlesztéshez, teszteléshez szükséges mérőműszereket.

Amit kínálunk

  • Kreatív feladatok
  • Nagy arányú home office
  • Megegyezés szerinti bérezés és prémium
  • Rugalmas munkaszervezés és munkahelyi légkör

Munkavégzés helye

  • Budapest, 17. kerület + Homeoffice

Budapest