Beágyazott rendszerfejlesztő mérnök (Magyarország)

Célgép gyártással és elektronikai tervezéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Beágyazott rendszerfejlesztő mérnök

Elvárások:

  • Szakirányú képzettség (pl. villamosmérnök),
  • C/C# ismeretek,
  • Mikrovezérlő családok ismerete,
  • Kommunikációs protokollok ismerete,
  • Rendszerszemlélet, precizitás,
  • Szakirányú tapasztalat,
  • Egyéb műszaki érdeklődés, gyakorlat

Feladatok:

  • Berendezések vezérléséhez egyedi beágyazott szoftvereket fejlesztése.,
  • Elektromos tervezés, kivitelezés, nyomon követés és koordinálás ill. dokumentálás.,
  • Berendezések telepítése, beállítása, karbantartása és javítása.,
  • Önálló munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatokból nem lesz hiány.,
  • Így új munkatársunk kiélheti kreativitását.,
  • A munka melletti jó hangulatot a kávé és a jókedvű munkatársak biztosítják.