Beágyazott szoftverfejlesztő (Veszprém) (Veszprém)

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát a következő pozícióra:

Beágyazott szoftverfejlesztő (Veszprém)

Feladatok

  • Beágyazott szoftverfejlesztés C/C++ programozási nyelven;
  • Kapcsolódó dokumentációk készítése;
  • Új termékek gyártásba adásának támogatása, részvétel a mérési- tesztelési előírások kidolgozásában;
  • Nemzetközi fejlesztő csapat tagjaként együttműködni a konstrukció, a minőségbiztosítás és a gyártástechnológia szakembereivel.

Elvárások

  • Mérnök informatikus / Villamosmérnök / Mechatronikai mérnök végzettség;
  • C és C++ programozási nyelvek készségszintű ismerete;
  • Mikrokontroller programozási ismeretek;
  • Középfokú angol nyelvtudás;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Igényes munkavégzés.

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér;
  • Jelenleg is bővülő cég;
  • Home office lehetőség;
  • Rugalmas munkaidő;
  • Versenyképes cafeteria;
  • Munkába járási támogatás;
  • Szakmai tréningek és előmeneteli lehetőség.

Előnyök

  • STM32 mikrokontroller család ismerete;
  • LabVIEW programozási ismeretek;
  • Digitális elektronikai és alapvető analóg elektronikai hardverfejlesztési ismeretek;
  • UML ismeretek;
  • DSP ismeretek;
  • GIT verziókezelő szoftver ismerete;
  • Szenzortechnikai ismeretek;
  • Német nyelvtudás;

Munkavégzés helye

  • Veszprém

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Veszprém