Befektetési tanácsadó - Investment Consultant (Budapest)

Partnerünk a világ legnagyobb független, vállalati ingatlan tanácsadással foglalkozó cége, amely kizárólag bérlőket képvisel.

Befektetési tanácsadó - Investment Consultant

Feladatok

az ingatlanportfólió befektetői szemléletű értékelése, elemzése

befektetési lehetőségek azonosítása, értékelése

az ingatlanok teljes körű átvilágításának koordinálása

az értékesítést támogató marketing anyagok összeállítása

folyamatos, napi szintű kapcsolattartás külső és belső partnerekkel

üzletfejlesztési tevékenység támogatása

bejárások szervezése, koordinálása

szerződéskötés teljeskörű menedzselése

árazási, kalkulációs folyamatok koordinálása, összefogása

Követelmények

felsőfokú végzettség (gazdasági/műszaki)

ingatlanok értékesítésében illetve értékelésében szerzett legalább 2 éves tapasztalat

aktív kommunikációképes szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

gazdasági szemlélet

pénzügyi ismeretek és tapasztalat

önálló, precíz munkavégzés

kiváló kommunikációs képesség

Amit kínálunk

stabil és megbízható munkalehetőség

dinamikus és kiváló szaktudású csapat

felelősségteljes, változatos munkakör

folyamatos fejlődési lehetőség

versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest