Belföldi fuvarszervező (Márkó)

A hirdetés már lejárt!

A HAPP Kft. Nyugat-Magyarország meghatározó szereplője mind árufuvarozásban, mind a szállítmányozás területén. Közvetlenül Veszprém mellett a Márkón található hatalmas logisztikai központban, illetve immáron Budapesten is működik irodánk. Stabil pénzügyi háttérrel rendelkező, több mint 30 éves vállalatként, biztos anyagi hátteret és hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk kollégáinknak. Nemzetközi flottánk az Európai Unió minden országát bejárja. Tapasztalt és szakképzett pályakezdő munkatársakat is alkalmazunk munkaköreinkben!

Csatlakozz a HAPP-hoz

Belföldi fuvarszervezői pozícióba, ahol

  • a fuvarszervezést garantáltan minőségi megbízások és megbízható sofőrök összekapcsolásával végezheted,
  • mindig van gondolkodást igénylő, változatos feladat,
  • mindent megtanulhatsz a szakmáról és gyorsan építheted karriered,
  • egy szakmailag 100%-ban elhivatott emberekkel teli, fejlődő világba fogsz belépni,
  • bátran beszélgethetsz a tulajdonosokkal, hiszen ebben a ’családban’ mindenki véleménye számít.

Fuvarszervezés A-Z-ig

Egy minimum 12-15 fős sofőrcsapat irányítása, a megbízásaink és fuvarjaink átlátása-kezelése, folyamatos szervezés, útvonalak tervezése, kommunikáció, nyüzsgés – ez jelenti majd a mindennapi munkádat itt a HAPP fuvarszervezői csapatban. Ha érdekelnek a logisztikai szolgáltatások, könnyen átlátod a folyamatokat, jól szervezel és kommunikálsz, kitűnően menedzseled az információkat, akkor nézd meg mit kínál a HAPP és jelentkezz! Akár tapasztalattal, akár kezdőként kipróbálhatod magad nálunk!

Mik feladatokat lát el a HAPP fuvarszervező?

  • Fuvar menedzselés: a napi- és heti fuvarok tervezése, átlátása, és teljes körű leszervezése
  • Irányítás: A gépkocsivezetők folyamatos koordinálása, nyomon követése, kérdéseik megválaszolása
  • Kapcsolattartás: a belföldi partnerekkel, a HAPP megbízóival, alvállalkozóinkkal,
  • Dokumentáció kezelés: A fuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése, adminisztrálása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség vagy egyenértékű tapasztalat
  • Fuvarozásban vagy szállítmányozásban szerzett minimum 1-2 éves tapasztalat (előny)
  • Kiváló problémamegoldó képesség, határozottság, önállóság
  • Terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • Szervezőkészség, jó kapcsolatteremtő képesség, hatékony munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • idegen nyelv -angol vagy német- ismerete
  • felsőfokú végzettség
  • hasonló területen szerzett eddigi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Teljesítmény bónusz
  • Támogató, "Szerethető Munkahely" díjas környezet
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Stabil pénzügyi háttér, kiszámíthatóság
  • Nagyon jó légkör, egy fiatal csapatban
  • Korrekt vezetés, családiasság, emberközpontúság

Munkavégzés helye:

Márkó (8441 Márkó, Iparos utca 10.)

Belépés: 2022. május-június

Jelentkezés: fényképes CV-vel

Márkó