Belföldi logisztikai ügyintéző (Kacsóta)

Megemelt bérek, bővülő juttatások!

Szeretnél az ország egyik legnagyobb sajtgyártójánál dolgozni?
Szívesen lennél részese a kedvelt Hajdú parenyica, joghurtsajt és
grillsajtok sikereinek? Kiszámítható, hosszú távú munkát keresel
motiváló juttatási csomaggal?

Ha válaszod „igen”, akkor jelentkezz a
Kőröstej Kft. kacsótai gyártóüzemébe!

Növekedésünk támogatásához keresünk új csapattagot

belföldi logisztikai ügyintéző

munkakörbe.

Ezek a feladatok várnak:

  • Raktári logisztikai folyamatok koordinálása, ellenőrzése
  • Raktárkészlet monitorozása, adatbázis nyomonkövetése
  • Anyagmozgással kapcsolatos könyvelések az SAP rendszerben
  • EKAER adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Indirekt anyagok bevételezése
  • Kimutatások, statisztikák készítése
  • Logisztikai vezető munkájának támogatása

Te vagy az, akivel dolgozni szeretnénk, ha

  • Középiskolai végzettséggel rendelkezel, előny, ha raktározási/logisztikai szakirányú végzettséged van
  • Logisztika vagy raktározás területén szereztél munkatapasztalatot
  • Megbízható, pontos, precíz munkát szeretsz végezni

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes munka, és ezzel együtt járó lehetőség egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Szakmai kihívások, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Béren kívüli juttatás: 144.000 Ft/év
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, biztos, stabil, hosszútávú bejelentett munkahely
  • Egyéb juttatások: dolgozói sajtcsomag, dolgozói biztosítás, munkaruha biztosítása, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények, teljesítmény bónusz, törzsgárda jutalom
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárási támogatás (busszal és autóval egyaránt, kilométer korlát nélkül)
  • Azonnali munkakezdési lehetőség!

Munkavégzés helye:

7940 Kacsóta

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szakmai múltja találkozik elvárásainkkal, örömmel várjuk magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével!

Kacsóta