Belföldi Sofőr (Érd)

Belföldi Sofőr

Leírás

Gyere és csatlakozz multinacionális partnercégünkhöz Belföldi Sofőr pozícióban Érden.

Feladatok

  • Budapesti és Országos raklapos szárazárú szállítása
  • Esetenként az áru lepakolása

Elvárások
  • C” kategóriás gépjárművezetői jogosítvány
  • GKI kártya
  • Új típusú, OKJ-s és NKH emelőgép, könnyűgép, nehézgép (hátsó emelőfal) kezelői vizsga (jogosítvány)
  • Digitális sofőrkártya
  • Tehergépjármű vezetői és áruterítői gyakorlat
  • Pontos, precíz munkavégzés és megbízhatóság

Amit kínálunk
  • A bércsomag tartalmazza: fix alapbér, mozgóbér, üzemanyag megtakarítás, kiküldetési díj ledolgozott napok után, rendkívüli túlóra átalány
  • SZÉP kártyádra havonta bruttó 30.000 Ft Cafeteria juttatást biztosítunk
  • Támogatjuk a munkába járásod: gépkocsival nettó 20 Ft/km, BKK bérlet 100 %-os térítéssel, VOLÁN / MÁV bérlet 86 %-os térítéssel.
  • Rakodói segítséget biztosítunk
  • Amennyiben nem rendelkezel vele, támogatjuk az NKH emelőgép, könnyűgép, nehézgép (hátsó emelőfal) kezelői vizsga megszerzését
  • Új, 7,5 - 12 - 18 tonnás tehergépjármű-parkkal rendelkezünk.
  • A munkavégzés nálunk hétfőtől - péntekig történik.
  • Ingyenes sportolási lehetőséget biztosítunk szerződéses partnereinknél (úszás, foci, kondi).

Munkavégzés helye

Érd

Érd