Belföldi Sofőr áruszállító tapasztalattal (Budaörs) (Budaörs)

Belföldi Sofőr áruszállító tapasztalattal (Budaörs)

Leírás

Logisztikával, szállítmányozással foglalkozó nagyvállalatunk budaörsi központjába keresünk Nemzetközi Sofőr kollégákat.

Feladatok

  • A gépjármű műszaki állapotának ellenőrzése, a gépjármű esetleges hibáinak meghatározása, jelentése a megfelelő személynek
  • A tehergépkocsi megadott címre történő vezetése, a UPS Healthcare Hungary Zrt. előírásainak megfelelően
  • A rakodási feladat irányítása, a rakomány átadása és átvétele
  • Adminisztrációs feladatok ellátása AETR szabályok ismerete és maradéktalan betartása

Elvárások
  • Érvényes C+E kategóriás jogosítvány
  • Érvényes PÁV, GKI vizsga , Digitális tachográfkártya
  • Precíz, lelkiismeretes, segítőkész hozzáállás
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk
  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Nincs hétvégi munkavégzés
  • Barátságos, támogató csapat
  • Cafetéria
  • Munkába járás támogatása: 86% tömegközlekedéssel, 30 Ft/km autóval
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás az alapbéren felül
  • Minden munkavállalónak balesetbiztosítás
  • Alapbéren felüli kiemelkedő bérezés

Munkarend: 1 műszak változó kezdéssel a hajnali/ reggeli órákban (H-P)

Munkavégzés helye: Budaörs

Munkavégzés helye

Budaörs

Budaörs