Belső auditor (Biatorbágy régió) (Biatorbágy)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát a következő pozícióba:

Belső auditor (Biatorbágy régió)

Feladatok

  • Rendszer-, folyamat- és termékauditok éves tervezése, elvégzése, felkövetése, jelentés készítésének felügyelete;
  • Folyamatok fejlesztése cégen/cégcsoporton belül, társosztályok felkészülésének segítése tanúsító / vevői auditok kapcsán;
  • Folyamatmutatók és auditok alapján hibaok feltárások és helyesbítő tevékenységek kezdeményezése és felügyelete;
  • Projektfeladatok felkövetése;
  • A Minőségirányítási rendszer dokumentációs rendszerének felügyelete;
  • Új eljárások elkészítésének kezdeményezése és a meglévők ellenőrzése a rendszernek megfelelően;
  • Új folyamat vagy folyamat változás esetén a kapcsolódó dokumentációk frissítése.

Elvárások

  • ISO 9001, IATF 16949 és/vagy VDA 6.3 szabványok ismerete;
  • Minőségirányítási alapfogalmak és módszerek ismerete (SPC, FMEA, Control Plan, MSA, stb.);
  • Gyártó vagy termelő cégnél szerzett tapasztalat;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (írásban és szóban);
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér;
  • Cafetéria;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Melegétkezési lehetőség;
  • Egészségügyi szűrővizsgálatok;
  • Ingyenes buszjáratok (Érd, Tatabánya, Székesfehérvár, Budapest irányból)
  • Bejárás támogatás.

Előnyök

  • Termékbiztonsági megbízott (PSCR, PSB) ismeretek;
  • VDA 6.5, ISO 50001, ISO 14001, ISO 45001 szabványok ismerete, további VDA és GS szabványok ismerete;
  • Német nyelvtudás.

Munkavégzés helye

  • Biatorbágy

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven is várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
  • Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
Biatorbágy