Belső ellenőr (Debrecen)

A Debreceni Campus Nonprofit Közhasznú Kft. egy dinamikusan növekvő cég, amelynek fő profilja a vendéglátás és rendezvényszervezés: professzionális catering szolgáltatás, klubok, kávézók üzemeltetése, a Campus Fesztivál, Debrecen Drive és Zamat Fesztivál teljeskörű szervezése. Most új munkatársat keresünk, aki csatlakozik hozzánk, és segít abban, hogy tovább erősítsük piaci tevékenységeinket.

A Debreceni Campus Nonprofit Közhasznú Kft

Belső ellenőr

keres

Feladatok

  • Alapanyag- és eszközleltárak ellenőrzése
  • pénzügyi teljesítések számlázásának ellenőrzése
  • Munkaidő nyilvántartás, munkaidő beosztások ellenőrzése
  • kimutatások, kalkulációk, üzemeltetési tervek készítése az ügyvezetés és az igazgatóság felé
  • Állandó kapcsolattartás a pénzügyi osztály munkatársaival, a catering divizió felelős munkatársaival
  • Forgalmi adatok ellenőrzése, kimutatások készítése
  • rendezvények elszámolásának ellenőrzése
  • kamerarendszer és GPS nyomkövetés ellenőrzésének koordinálása

Elvárások

  • felsőfokú végzettség vagy szakirányú középfokú szakképesítés
  • szakmai tapasztalat az üzleti adminisztráció és ügyintézés területén
  • kommunikációs és konfliktuskezelő képesség
  • önállóság, megbízhatóság
  • pontos, precíz munkavégzés
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • előnyt jelent szakmai tapasztalat belső ellenőrzési, controlling területen, ismeretek az üzleti jogi és pénzügyi folyamatok terén
  • pénzügyi felsőfokú végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés
  • fiatalos, modern munkakörnyezet
  • ha Ön lelkes, motivált és szeretne csatlakozni egy olyan csapathoz, ahol az Ön kreativitása és szakértelme elismerést kap, kérjük, küldje el önéletrajzát és motivációs levelét

Debrecen