Belső műszaki támogató munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Belső műszaki támogató munkatárs

Feladatok

  • műszaki ajánlatok, kalkulációk elkészítése és továbbítása a partnerek felé, ajánlatok követése, a megrendelési és szállítási folyamat figyelemmel kísérése és támogatása;
  • alkalmazástesztek elvégzése, példaalkalmazások készítése és bemutatása partnerek, illetve a kollégák részére, valamint a példaalkalmazás-készítés lépéseinek dokumentálása;
  • applikációs mérnök kollégák támogatása;
  • a BECKHOFF termékekből megvalósult projektek és megoldások figyelemmel kísérése, szükség esetén támogatás és segítségnyújtás a felmerülő problémák elhárításában, kérdések megválaszolásában;
  • a beérkező műszaki kérdések és problémák személyesen, telefonon, vagy e-mail-en történő megválaszolása, folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel;
  • az automatizálási termékek egyik felelőseként rendszeres kapcsolattartás az Anyavállalat (BECKHOFF Automation GmbH) termék support-jával, annak érdekében, hogy naprakész legyen a Vállalat termékeivel kapcsolatos aktuális információkból mind a meglévő termékekkel, mind a későbbiekben bevezetésre kerülő termékekkel kapcsolatban. Ezekhez kapcsolódó információk rendszeres megosztása a kollégákkal;
  • a Vállalat érdekkörébe tartozó leendő és meglévő partnerek mielőbbi tájékoztatása a BECKHOFF termékekről és az újdonságokról;
  • a Vállalat székhelyének oktatótermében, illetve esetlegesen külső helyszínen történő hivatalos oktatások értékesítése, megszervezése, megtartása és kiértékelése.

Elvárások

  • villamosmérnök/mechatronikai mérnök (automatizálás/irányítástechnika szakirány);
  • angol nyelvtudás;
  • német nyelvtudás előny;
  • magasabb szintű programozási nyelvek ismerete (VB, C++, C#) előny,
  • hajlandóság partnereinknél történő munkavégzésre.

Létszám: 1 fő.

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezés magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Budapest