Bemutatótermi eladó (Budaörs)

Az EGLO Lux Kft Budaörsön elhelyezkedő exkluzív bemutatótermébe keres, 1 fő bemutatótermi eladót.

Szeretnél egy fiatalos, sikeres, fejlődő csapat tagja lenni? Az EGLO Lux Kft a magyar világítástechnikai piacon, több, mint 30 éve jelen lévő, ismert és elismert, osztrák tulajdonú cég. Budaörsön elhelyezkedő exkluzív bemutatótermébe keres, 1 fő bemutatótermi eladót.

Feladatok, munkák:

  • termék értékesítés, vevő kiszolgálás
  • reklamáció kezelés
  • pénztárgép kezelés
  • SAP rendszer magabiztos használata
  • árukészlet folyamatos ellenőrzése
  • áruátvétel, raktárkészlet rendben tartása

Elvárások:

  • Eladói, kereskedelmi vagy vendéglátóipari szakirányú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • önálló munkavégzés
  • rugalmasság
  • jó stressztűrőképesség
  • sikerorientáltság

Előnyök:

  • Műszaki eladói vagy villanyszerelői végzettség előny!
  • SAP rendszer ismerete
  • releváns tapasztalat
  • pénztár ismeret

Egyéb információ:

  • Havi rendszeres cafeteria juttatás
  • fix fizetés + jutalék
  • havi fizetés

Munkavégzés helye: Budaörs

Egyedi rugalmas munkaidő beosztás, szombati és vasárnapi munkavégzéssel, fizetés megegyezés szerint, azonnali belépéssel.

Felvétel esetén a továbbképzést a cég támogatja.

Jelentkezés: 2021. április 30-ig.

Budaörs