Bemutatótermi értékesítő (Törökbálint)

A hirdetés már lejárt!

A Relax 2000 Kft.

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Bemutatótermi értékesítő

A Relax 2000 Kft Magyarország meghatározó árnyékolástechnikai, több évtizedes hagyományokkal rendelkező budapesti vállalata, az értékesítési csapat bővítésére törökbálinti és budaörsi bemutatótermeibe keres munkatársakat.

Főbb feladatok, munkák:

  • A cég termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése
  • A beérkező megkeresések alapján a vevői igények felmérése
  • Projekt menedzselés az árajánlat készítéstől, a végszámlázásig.
  • Kapcsolattartás az ügyféllel és a társosztályokkal.
  • Új partnerek, új üzleti lehetőségek felkutatása
  • Bemutatóterem „karbantartása”
  • Szakmai kiállításokon, rendezvényeken való részvétel.
  • Heti riportálás az értékesítési vezető részére.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 3-5 éves, lehetőleg építőipari termékek értékesítésében szerzett szakmai tapasztalat,
  • Műszaki vagy kereskedelmi minimum középfokú végzettség, érettségi.
  • Erős műszaki affinitás,
  • Agilis, precíz munkavégzés,
  • Könnyed kapcsolatteremtő képesség,
  • Megnyerő, határozott kommunikáció
  • Stabil számítógépes ismeretek,
  • Kreativitás, nyitottság az újdonságokra
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Árnyékolástechnikai, nyílászáró ismeretek,
  • Angol, német kommunikációképes nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Meghatározó piaci szereplőként biztos vállalati háttér,
  • Változatos feladatok,
  • Változó munkaidő, heti beosztással.
  • Laptop, mobiltelefon,
  • Bruttó alapfizetés   526.000 Ft/hó + forgalomtól függő jutalék

Munkavégzés helye: Törökbálint vagy Budaörs

Törökbálint